bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 lipca 2018
  • 29 lipca 2018
  • wyświetleń: 5113

Maluchy dotarły już do Hiszpanii! Właściciele Fiatów pokonali 2300 km

Tydzień trwała podróż ekipy, która postanowiła dojechać Maluchami z Bielska-Białej do Hiszpanii. W czwartek, po pokonaniu 2300 kilometrów, śmiałkowie dotarli do celu podróży - katalońskiego kurortu Lloret de Mar w Hiszpanii.

maluch hiszpania
fot. ‪#‎wakacjefiatem126phiszpania‬


- Dotarliśmy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze Maluszki przetrwały drogę w tych upałach. Przeżywamy niesamowitą przygodę! Codziennie przeżywamy piękne chwile zwiedzając urokliwe miejsca. Spotkaliśmy wielu Polaków, którzy podpowiedzieli nam gdzie znaleźć fajny camping. W Lloret de Mar planujemy zostać kilka dni - mówi Jakub Oskraba, pomysłodawca wyprawy z Bielska-Białej do Hiszpanii.

Trzy Fiaty 126p pokonały około 2300 kilometrów. Miłośnicy Maluchów, aby dojechać do Hiszpanii, przejechali przez Słowację, Węgry, Austrię, Włochy i Francję. Po drodze w Siofoku nad Balatonem uczestniczyli w zlocie Fiatów 126.

maluch hiszpania
fot. ‪#‎wakacjefiatem126phiszpania‬


W drodze powrotnej uczestnicy wyprawy pojadą przez Francję i Niemcy. Portal bielsko.info objął wyprawę patronatem medialnym.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.