bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 lipca 2018
  • 28 lipca 2018
  • wyświetleń: 3167

Nowości na portalu: wideo-dnia i foto-dnia z Bielska-Białej i okolic

Przy okazji wakacji na portalu bielsko.info wystartowaliśmy z nowym cyklem filmowym i fotograficznym. To wideo-dnia i foto-dnia publikowane na stronie głównej portalu i na naszych profilach w mediach społecznościowych.

W ramach cyklu pokazywać będziemy Bielsko-Białą i okolice, wyjątkowe i interesujące miejsca, wakacyjne atrakcje. Z jednej strony to wskazówka dla tych osób, zarówno mieszkańców jak i turystów, które szukają miejsca na przyjemny letni spacer, jak i z drugiej dla tych bielszczan, którzy akurat teraz są poza naszym regionem, a stęsknili się za obrazkami z rodzinnych stron.Równocześnie zachęcamy Was do przesyłania własnych fotografii i filmów. Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze materiały opublikujemy na łamach portalu.Zapraszamy także do śledzenia profili portalu bielsko.info w mediach społecznościowych: na facebooku, instagramie i twitterze.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.