bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 lipca 2018
  • wyświetleń: 3898

23-latek regularnie kradł perfumy. Kryminalni wytropili złodzieja

Policjanci zatrzymali 23-letniego bielszczanina, który na terenie jednej z popularnych bielskich galerii handlowych ukradł perfumy o wartości ponad 2 tys. zł. Kryminalni z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej wytropili złodzieja.

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu. Do jednej z bielskich perfumerii na terenie centrum handlowego przez kilka dni regularnie przychodził 23-latek. Ze sklepu wynosił markowe perfumy, a proceder kradzieży wydawał mu się na tyle opłacalny, że nie zamierzał z niego rezygnować.

Sklepowe kradzieże personel perfumerii zgłosił kryminalnym z trzeciego komisariatu, którzy zajęli się sprawą. Ustalili oni tożsamość sprawcy i wszczęli za nim poszukiwania. O poszukiwaniach 23-latka zostały powiadomione patrole policyjne, które na co dzień pełnią służbę na terenie Bielska-Białej. Udało się go zatrzymać mundurowym z bielskiego oddziału prewencji w Wapienicy.

Sklepowy złodziej został doprowadzony do trzeciego komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty. Za przestępstwo grozi mu do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

To nie jedyny poszukiwany, który wpadł w ręce policjantów z bielskiego oddziału prewencji. Tego samego dnia zatrzymali oni poszukiwanego przez sąd 26-latka z Bielska-Białej, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości chcąc uniknąć pobytu w zakładzie karnym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.