bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 lipca 2018
  • 26 lipca 2018
  • wyświetleń: 25127

[FOTO] Kobieta skoczyła z kładki na lewy pas trasy S-1 w Wilkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 25 lipca kilka minut przed godziną 17:00. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Stan młodej kobiety jest poważny. Policjanci ustalają dokładne okoliczności. Wstępnie wszystko wskazuje na próbę samobójczą.

Kobieta skoczyła z kładki na drogę S-1 w Wilkowicach - 25.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Zdarzenie miało miejsce na jedni w stronę Bielska-Białej. Kobieta najprawdopodobniej próbowała popełnić samobójstwo i skoczyła z kładki na lewy pas trasy ekspresowej S-1. Trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Szczęśliwie nie potrącił jej żaden samochód.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogo wynika, że kobieta pozostawiła na pobliskiej ulicy Do Boru, swojego Volkswagena Passata i pieszo weszła na kładkę. Jeden ze świadków zdarzenia widział niedoszłą samobójczynię już około godzinę wcześniej gdy stała nad drogą. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Na miejscu pracował policyjny technik, który zebrał wszystkie niezbędne ślady, mogące pomóc w późniejszych czynnościach śledczych. Około godziny 17:45 zakończyły się utrudnienia na ekspresówce.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj