bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2012
  • 20 marca 2012
  • wyświetleń: 6509

Fashion Weekend - nowe zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Prezentacja nowych wiosennych kolekcji, zaskakujący pokaz mody młodych projektantów, pokazy taneczne, spotkania z najpopularniejszymi polskimi blogerkami... taki był ostatni weekend w Gemini Park w Bielsku-Białej.

Wyjątkowy modowy weekend został zainaugurowany prezentacją najnowszych, świeżych kolekcji salonów Centrum. Jako pierwsze na wybiegu zaprezentowane zostały ubrania marek Ravel i Wójcik. Następnie podziwialiśmy wiosenne propozycje takich producentów, jak m.in.: C&A, Ann Christine, Ryłko, Martes Sport, Greenpoint, Orsay, Pretty Girl, Makon, Wittchen, Big Star, Ochnik, Gatta, New Yorker, Trumph, ESport, Jaqueline Riu, Bytom, S. Oliver.

Fashion Weekend w Gemini · fot. gekon


Pomiędzy pokazami zgromadzeni goście oglądali elektryzujące pokazy taneczne w wykonaniu uczestników programów realizowanych przez telewizję TVN „You Can Dance” i „Taniec z Gawiazdami” Tomasza Barańskiego i Annę Bosak.

Fashion Weekend w Gemini · fot. Maciej Biesok


Fashion Weekend był również okazją do spotkania z najpopularniejszymi polskimi blogerkami, Maffashion, Jessy Mercedes, Kasią z blogu jestemkasia i Sylwią Kruczek z blogu streetfahionbielsko-biała. Przez cały weekend na zapleczu sceny miłośnicy mody bawili się w swap, czyli bezgotówkową wymianę ubrań.

Ponadto na pierwszym piętrze galerii wyjątkowo na tę okazję stworzone zostało specjalne atelier, w którym odwiedzający goście mogli spotkać się z gwiazdami imprezy i porozmawiać o modzie i tańcu. Nad przebiegiem wydarzenia czuwał znany z programu „The Voice of Poland” Mateusz Szymkowiak.

Punktem kulminacyjnym były wieczorne pokazy młodych polskich projektantów Mr GUGU & Miss GO, Mariusza Brzezińskiego i Doroty Bieleckiej. W niedzielny wieczór rozstrzygnięto konkurs.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj