Wiadomości

  • 6 marca 2012
  • 12 marca 2012
  • wyświetleń: 4462

Koncert muzyczny z Katarzyną Żak

Za nami:

12 marca (poniedziałek) Teatr Polski zaprasza ma koncert Roberta Talarczyka z gościnnym udziałem Katarzyny Żak. Początek o godzinie 19.00.

Katarzyna Żak
12 marzec, koncert Roberta Talarczyka z gościnnym udziałem Katarzyny Żak


Robert Talarczyk jest autorem piosenek z wielu spektaklów, które gościły na scenie Teatru Polskiego. Śpiewali je wspaniali artyści: Olga Bończyk, Hanna Śleszyńska, Anna Guzik, Maria Meyer, Elżbieta Okupska czy Iwona Loranc.

Tym razem autor zaprosił na scenę Teatru Polskiego w Bielsku-Białej znakomitą aktorkę Katarzynę Żak, która wspólnie z nim zaśpiewa kilka piosenek wybranych przez samą artystkę. Wśród nich znajdą się również piosenki premierowe specjalnie przygotowane na ten niezwykły wieczór.

Katarzyna Żak - aktorka teatralna i filmowa. Wystąpiła w wielu spektaklach muzycznych, między innymi: Sztukmistrz z Lublina, Piaf, Jeździec burzy, Brassens, Criminale tango. Związana z teatrami: Współczesnym we Wrocławiu, Rampa, Komedia, Capitol i Kamienica. Publiczności telewizyjnej znana z seriali: Całkiem nowe lata miodowe i Ranczo. Wspólnie z Olgą Bończyk i Tomaszem Bednarkiem wystąpiła w reżyserowanym przez Roberta Talarczyka spektaklu Ptaszek na deskach Teatru Kamienica w Warszawie.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj