bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lipca 2018
  • wyświetleń: 6938

[ZDJĘCIA, WIDEO] Poranny wypadek motocyklisty na S-1 w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek kwadrans przed godziną 6:00 na trasie S-1 w Bielsku-Białej. Na ostrym zakręcie w stronę Cieszyna motocyklista uderzył w bariery energochłonne. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek motocyklisty na S-1 w Bielsku-Białej - 24.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Przyczyna zdarzenia była wbrew pozorom prosta do ustalenia. Mężczyzna zapytany co się stało, odparł z rozbrajającą szczerością - zapier**lałem. 29-letni mieszkaniec powiatu bielskiego doskonale zna zakręt. Jak co dzień jechał do pracy w bielskich Komorowicach. Pokonując łuk ze zbyt dużą prędkością, utracił w końcowej fazie zakrętu panowanie nad swoją Hondą i uderzył w bariery energochłonne. Motocykl sunął jeszcze po asfalcie kilkadziesiąt metrów.W wyniku zdarzenia, motocyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Już w początkowej fazie pracy policjantów z bielskiej drogówki było wiadomo, że zdarzenie ma charakter wypadku drogowego. Niezbędne było sporządzenie odpowiedniej dokumentacji fotograficznej i odpowiednich pomiarów. W czasie czynności służb przez ponad godzinę ruch obywał się tylko lewym pasem. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. W szczytowej fazie korek kończył się w rejonie węzła z ulicą Krakowską.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj