bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 17986

Odnaleziono ciało bielszczanki, która na początku lipca zaginęła w Bułgarii

Bułgarska policja znalazła ciało 41-letniej bielszczanki, która na początku lipca zaginęła w Bułgarii. Kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo.

radiowóz
Bułgarska policja odnalazła ciało bielszczanki, która na początku lipca zaginęła w Bułgarii · fot. mvr.bg


Jak podaje bułgarska agencja prasowa novinite.com, ciało bielszczanki zostało znalezione w minioną sobotę w lesie w rejonie miejscowości Pomorie około 500 metrów od hotelu. To właśnie w tym bułgarskim kurorcie po raz ostatni była widziana kobieta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-latka popełniła samobójstwo. Ostateczną przyczynę śmierci kobiety ma ustalić sekcja zwłok. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Burgas.

Bielszczanka pod koniec czerwca z mężem i dwójką dzieci wyjechała do Bułgarii na wakacje. Ostatni raz widziano ją 30 czerwca o godzinie 17.00. Bułgarska policja prowadziła poszukiwania na szeroką skalę. Podejrzewano, że kobieta utonęła w Morzu Czarnym lub została uprowadzona.

ab / bielsko.info, źródło: novinite.com

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.