bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 12405

Deweloper z Sarniego Stoku dziękuje służbom i składa deklarację

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Bielsku-Białej" podaj

Deweloper, który buduje nowe budynki na osiedlu Sarni Stok, wydał komunikat. Przypominamy, że we wtorek 17 lipca jeden z budynków w stanie surowym, legł w gruzach. Przyczyną zawalenia obiektu była najprawdopodobniej eksplozja.

wybuch
Budynek uległ kompletnej destrukcji · fot. bielsko.info


Nowe bloki na osiedlu Sarni Stok buduje firma DVL Progres z Bielska-Białej. To kolejna inwestycja firmy na os. Sarni Stok. Jak czytamy na stronie dewelopera, na miejscu powstają 3 budynki (3 i 4 piętrowe), w których znajdzie się łącznie 128 mieszkań.

W miniony wtorek jeden z obiektów legł w gruzach. Przyczyną zawalenia budynku w stanie surowym otwartym był wybuch. Na razie policja nie zdradza co spowodowało eksplozję. Najprawdopodobniej w obiekcie doszło do wybuchu butli z propan-butanem.

Firma DVL Progres wydała oświadczenie, które publikujemy poniżej.

Oświadczenie firmy DVL Progres dotyczące zdarzenia na budowie przy ul. Sarni Stok

W imieniu spółki DVL PROGRES, pragniemy podziękować za sprawną organizację wszystkim służbom przybyłym na miejsce w szczególności Straży Pożarnej, Policji, Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej z Jastrzębia Zdroju oraz ratownikom z Ochotniczej Grupy Poszukiwawczej z Bystrej Śląskiej.

Dzięki sprawnym i szybkim procedurom nałożonym przez Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz Prokuraturę Okręgową, Spółka może rozpocząć działania porządkowe, a dalsze prace związane z postępem inwestycji mogą przebiegać zgodnie z realizowanym harmonogramem.

Jednocześnie chcemy podziękować wszystkim naszym Klientom za wyrozumiałość i słowa wsparcia w zaistniałej sytuacji. Dodatkowo pragniemy uspokoić, że zdarzenie nie ma wpływu na realizowane inwestycje.


Wizualizacje nowych budynków wielorodzinnych na Sarnim Stoku · fot. DVL Progres

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nieruchomości w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Bielsku-Białej" podaj