bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 lipca 2018
  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 6993

Fakt donosi prezesowi Kaczyńskiemu na Przemysława Drabka

Dziennik Fakt "tropi pazernych działaczy Prawa i Sprawiedliwości". Dziennikarze gazety chcą pomóc prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu w znalezieniu radnych PiS-u, którzy łączą pracę w spółkach Skarbu Państwa z polityka. Dziś gazeta opisuję sprawę wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Przemysława Drabka, który jesienią ma ubiegać się o fotel prezydenta miasta.

drabek
Fakt donosi prezesowi Kaczyńskiemu na Przemysława Drabka · fot. Fakt


W czwartkowym numerze dziennik rozpoczął cykl artykułów "Fakt tropi pazernych działaczy". - Prezes PiS swoje, a partia swoje? Wszystko na to wskazuje. Rękami i nogami PiS broni się przed wdrożeniem słów Jarosława Kaczyńskiego, który zadeklarował, że kto ma fuchę w spółce Skarbu Państwa, ten nie będize kandydatem PiS do samorządu. Dlatego Fakt chce pomóc prezesowi, by nie przegapił żadnego gagatka chcącego ominąć ten zakaz - czytamy dziś w Fakcie.

W artykule pt. "Kandydat z Bielska-Białej. Ma posadę i poparcie" przedstawiono sylwetkę Przemysława Drabka, oficjalnego kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Bielska-Białej. Podano fakty, które już przytaczaliśmy na naszym portalu, czyli zatrudnienie Przemysława Drabka w spółce Skarbu Państwa Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki w Katowicach. Gazeta dodała również, że wiceprzewodniczący Rady Miejskiej zasiada w Radzie Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Tymczasem z naszych informacji, które przedstawiliśmy w artykule "Kandydatura Przemysława Drabka raczej nie jest zagrożona", wynika, że zarobki Przemysława Drabka w spółce Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki w Katowicach nie są na tyle duże, żeby jego kandydatura na prezydenta miasta mogła być zagrożona.

Czy publikacja Faktu zaszkodzi Przemysławowi Drabkowi? Decyzję o ostatecznym kształcie list wyborczych mamy poznać jeszcze w wakacje.

ab / bielsko.info, źródło: fakt.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.