Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 3967

Kolejny koncert Letniej Sceny Sfery. Przed galerią zagra Vavamuffin

Za nami:

Tegoroczna edycja Letniej Sceny w Galerii Sfera nie zwalnia tempa. W piątek 20 lipca odbędzie się drugi koncert, dzięki któremu uczestnicy imprezy poczują wyjątkowy klimat muzyki jamajskiej z nutką dancehall’u. Zespół Vavamuffin od 15 lat dostarcza szerokiej publiczności niesamowitych brzmień reggae, stając się jednym z najważniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej.

vavamuffin


Vavamuffin powstał w lutym 2003 roku na warszawskich Siekierkach. Nazwa zespołu to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu „Vava”. Wydali pięć płyt. Mają na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Vavamuffin koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania).

Koncerty to nie wszystko, co oferuje Galeria Sfera w letnie, piątkowe wieczory. Po wydarzeniach muzycznych odbywa się Letnia Food Sfera - restauracje w Galerii wydłużają swoje godziny otwarcia nawet do godziny 22.00. Wszyscy fani dobrej muzyki i jedzenia mogą spodziewać się specjalnych promocji, które będą obowiązywać wyłącznie w dni koncertów Letniej Sceny Sfery.

Koncert na placu Bolka i Lolka obok Galerii II rozpocznie się o godzinie 19.30.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj