bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • wyświetleń: 3396

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali nietrzeźwą kierującą

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, pełniący służbę patrolową na terenie miasta zatrzymali kierującą, która prowadziła pojazd na podwójnym gazie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie Bielska-Białej. Dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie, że jedną z ulic porusza się samochód osobowy, którego kierująca jest nietrzeźwa. Informację tą przekazał mundurowym z bielskiego oddziału prewencji, którzy pełnili w tym rejonie służbę patrolową. Policjanci w wyniku podjętych działań zlokalizowali pojazd.

Po jego zatrzymaniu okazało się, że kierująca nim 27-letnia bielszczanka prowadziła mając ponad promil alkoholu we krwi, a samochodem przewoziła dwoje małoletnich pasażerów. Dodatkowo prowadziła nie mając w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami i nie posiadała przy sobie wymaganych przez prawo drogowe dokumentów. Sprawą zajęli się kryminalni w czwartego komisariatu.

Kobieta usłyszała już zarzuty za popełnienie przestępstwa, za które grozi jej do 3 lat za kratami oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto za wykroczenia, których się dopuściła zostanie przeciwko niej skierowany wniosek o ukaranie do sądu, a sprawę braku obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu zbada Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.