bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lipca 2018
  • wyświetleń: 8057

Trwają poszukiwania 57-letniego bielszczanina. Zaginął 3 lipca

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej poszukują Jerzego Kowalskiego. 57-letni bielszczanin wyszedł z domu w dniu 3 lipca 2018 r. około godziny 22.55 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

jerzy kowalski
Zaginiony Jerzy Kowalski


Zaginiony wyszedł z mieszkania przy bielskiej al. Armii Krajowej w dniu 3 lipca br. około 22.55. Z ustaleń wynika, że udał się w kierunku ul. Boboli. Mężczyzna do tej pory nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego - wiek z wyglądu około 57 lat, wzrost około 182 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie - siwe, kędzierzawe, oczy niebieskie, na twarzy kilkudniowy zarost.

W dniu zaginięcia ubrany w jasną koszulkę z krótkim rękawem, charakterystyczne napisy oraz logo na tylnej części koszulki, buty ciemne z jasną podeszwą, długie spodnie.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600 lub 33 8121255 (oficer dyżurny, nr alarmowy 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.