Wiadomości
- 13 lipca 2018
- wyświetleń: 7437
Lada dzień rozpocznie się remont pierwszego odcinka linii nr 117
W poniedziałek 16 lipca ruszy kolejny etap remontu linii kolejowej nr 117. Prace będą prowadzone na odcinku Kęty - Bielsko-Biała Główna.

W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na śląskim odcinku linii kolejowej nr 117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko-Biała Główna, od 16.07 do 14.09.2018 r. przez całą dobę wstrzymany zostanie ruch pociągów POLREGIO na odcinku Kęty - Bielsko-Biała Główna. Zamiast pociągów uruchomiona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.
Miejscem przyjazdu i odjazdu autobusów ZKA na stacji Bielsko-Biała Główna jest plac dworcowy zlokalizowany tuż obok kładki przy ul. Podwale.
Miejsce zatrzymania autobusów:
Bielsko Biała Główna - przed budynkiem stacyjnym PKP
Bielsko Biała Wschód - przed budynkiem stacyjnym PKP
Krzemionki - przy drodze głównej, 100 m od przystanku PKP
Kozy - plac przy stacji PKP
Kozy Zagroda - obok przystanku PKP za przejazdem kolejowym
Kęty Podlesie - przy przejeździe kolejowym
Kęty - dworzec PKS obok stacji PKP
ZOBACZ TAKŻE
Koleje Śląskie wprowadzają wakacyjny rozkład jazdy. Szczegółowy wykaz zmian
[FOTO] Bielsko-Biała zarasta metrową trawą. Urzędnicy nie radzą sobie z buszem w mieście!
DzisiajJuwenalia Podbeskidzia 2026. Dodatkowe autobusy dowiozą uczestników na kampus UBB
Utrudnienia na ul. Czerwonej w Bielsku-Białej. Rusza modernizacja odcinka drogi
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Kursowanie autobusów w dniach 4-5 czerwca. Zmiany związane z Bożym Ciałem
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


(1).jpg)




