bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 lipca 2018
  • wyświetleń: 36222

W Bułgarii zaginęła 41-letnia bielszczanka. Trwają poszukiwania

41-letnia bielszczanka zaginęła w Bułgarii. Aleksandra Fulara ze swoim mężem i dziećmi spędzała nad Morzem Czarnym urlop. Ostatni raz widziano ją 30 czerwca około godziny 17.00 w turystycznym kurorcie Pomorie.

Kobieta ma 160 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarno-biało-zieloną sukienkę w kwiaty i japonki. Posiada tatuaż na prawej łopatce, przedstawiający siedzącą kobietę ze skrzydłami, kolor czarno-biały, tło seledynowe, a także mniejsze tatuaże - motyle w kolorach fioletowym, różowym oraz niebieskim.

Poszukiwania miejscowej policji dotychczas nie przyniosły skutku. W akcji wzięli udział również płetwonurkowie, bowiem istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta utonęła.

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem +48 22 654 70 70.

zaginiona
Aleksandra Fulara · fot. materiały prywatne

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.