bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lipca 2018
  • wyświetleń: 2407

Kapituła wybierze kolejną Firmę Roku. Zgłoszenia do końca sierpnia

Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult, Starosta Bielski Andrzej Płonka oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Janusz Targosz zapraszają przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu "FIRMA ROKU 2018" pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Gala Finałowa konkursu Firma Roku 2017 - 17.10.2017
Gala Finałowa konkursu Firma Roku 2017 - 17.10.2017 · fot. UM Bielsko-Biała


Uroczystość wręczania nagród będzie Świętem Przedsiębiorczości czyli świętem tych, których codzienna, ciężka, często połączona z ryzykiem finansowym praca pozwala na prężny rozwój regionu.

Tytuł FIRMA ROKU 2018 promuje szczególnie aktywne, dynamiczne firmy i jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Kapituła Konkursu złożona z Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Starosty Bielskiego oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przyzna nagrody w kategoriach: "FIRMA ROKU 2018" Ziemi Bielskiej oraz "FIRMA ROKU 2018" Miasta Bielska-Białej.

Nagrodą w Konkursie jest przyznanie tytułu "FIRMA ROKU 2018" oraz statuetka Dedala - autorem rzeźby jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Do Konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie i duże firmy działające na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać (mailem, faxem, pocztą lub osobiście) w okresie od 9.07. - 31.08.2018 r. w biurze Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przy ul. Wzgórze 19, w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Wydziale Promocji Miasta (pl. Ratuszowy 5, III piętro, pokój 302) oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej.

Do pobrania: formularz zgłoszeniowy i regulamin.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.