bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 lipca 2018
  • wyświetleń: 6997

[ZDJĘCIA] Pieszy w stanie krytycznym. Wtargnął na czerwonym świetle

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 22:15 przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Na przejściu dla pieszych w pobliżu ulicy Sukienniczej samochód osobowy potracił mężczyznę. Pieszy doznał ciężkich obrażeń ciała i trafił do szpitala. Lekarze walczą o jego życie.

Potrącenie przy ulicy Partyzantów - 7.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że mężczyzna wtargnął na przejście dla pieszych bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd, który poruszał się prawidłowo na zielonym świetle. Siła uderzenia była potężna. Ciało mężczyzny zostało odrzucone na odległość blisko 20 metrów.

Ratownicy medyczni przewieźli nieprzytomnego pieszego w wieku około 50-60 lat do szpitala (nie posiadał on przy sobie żadnych dokumentów, trwa ustalanie tożsamości - przyp. red.). Wszystko wskazuje, że był on pod wpływem alkoholu. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy.

Przednia szyba pojazdu została rozbita i odłamki szkła wpadły do części pasażerskiej. 47-letni kierowca Skody i czterej podróżujący z nim mężczyźni, wyszli ze zdarzenia bez szwanku. Byli to pracownicy firmy ochroniarskiej z Bytomia, którzy wracali do domu po zakończonej służbie.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Czynności trwały ponad dwie godziny i zakończyły się dopiero kilkanaście minut po północy. W tym czasie kierowcy podróżujący ulicą Partyzantów musieli liczyć się z utrudnieniami.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj