bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lipca 2018
  • 8 lipca 2018
  • wyświetleń: 16772

[FOTO] Trwa policyjne śledztwo. Ktoś okradł kantor w galerii handlowej

Zdarzenia miało miejsce w galerii handlowej przy ul. Mostowej w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca lub sprawcy okradli kantor znajdujący się przy wejściu od strony parkingu. Na miejscu pracują policyjni technicy i ekipa dochodzeniowi śledcza.

Ktoś okradł kantor w centrum handlowym - 7.07.2018
Ktoś okradł kantor w centrum handlowym - 7.07.2018 · fot. sid / bielsko.info


Na chwilę obecną nie wiadomo w jakich okolicznościach zniknęła gotówka. Policja nie ujawnia szczegółów prowadzonego śledztwa. Nie był to napad - poinformowała nas podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej. Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży pieniędzy - dodaje policjantka.

Ile pieniędzy skradziono? Tego śledczy nie ujawniają ze względu na dobro prowadzonego postępowania. Mężczyzna pracujący tuż obok kantoru powiedział nam, że dużo. Zapytany ile to jest dużo, nabrał wody w usta. Na miejscu pracuje policyjny technik i specjaliści z zakresu kryminalistyki. Śledczy prowadzą szeroko zakrojone czynności mające na celu zatrzymanie sprawcy, bądź sprawców kradzieży.

Centrum handlowe pracuje normalnie i można korzystać z wszystkich punktów handlowych, nawet tych w bezpośrednim sąsiedztwie kantoru. Policjanci pilnują jedynie, by nikt nie zbliżał się do okienka kasowego.

Ktoś okradł kantor w centrum handlowym - 7.07.2018
Ktoś okradł kantor w centrum handlowym - 7.07.2018 · fot. sid / bielsko.info

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.