bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lipca 2018
  • wyświetleń: 7728

[ZDJĘCIA] Wypadek z udziałem motocyklisty na Bestwińskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 12:00 przy ulicy Bestwińskiej w Bielsku-Białej. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Wypadek na Bestwińskiej - 7.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 36-letni mężczyzna jechał na motocyklu od strony Bestwiny. Mężczyzna prowadzący osobowe Suzuki włączał się do ruchu z ul. Na Fermie. Jednoślad z dużą siłą uderzył w tył samochodu. Siła uderzenia była tak duża, że motocyklista przeleciał w powietrzu kilkanaście metrów upadając na ziemię. Doznał groźnego urazu kręgosłupa. Trafił do szpitala.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowali strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze bielskiej drogówki. Miejsce zabezpieczają strażacy OSP Komorowice Krakowskie. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj