bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lipca 2018
  • 7 lipca 2018
  • wyświetleń: 48205

[ZDJĘCIA] Rodzinna awantura zakończona skokiem samobójczym

Do zdarzenia doszło w piątek, 6 lipca około godziny 19:30 przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej. Starszy mężczyzna wypadł z wieżowca ponosząc śmierć na miejscu. Okazuje się, że mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Wcześniej wszczął awanturę z członkami rodziny.

Upadek z wysokości na os. Beskidzkim - 6.07.2018 · fot. sid / bielsko.info


W związku ze zgłoszeniem upadku z wysokości interweniowały dwie załogi ratownictwa medycznego. Pierwszy zespół został zadysponowany do leżącego na chodniku mężczyzny, który nie dawał żadnych oznak życia. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny w wieku 82 lat. Drugi zespół ratownictwa medycznego został wezwany do 81-letniej żony zmarłego, która najprawdopodobniej została wcześniej pobita przez męża. Jak się później okazało, ranna jest jeszcze jedna kobieta w wieku 71-lat, której pomocy udzielił trzeci wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Była ona spokrewniona z denatem.

Wszystko wskazuje, że w mieszkaniu na dziewiątym piętrze doszło do rodzinnej awantury, a starszy mężczyzna celowo wyskoczył z okna mieszkania. Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do tej tragedii. Na miejscu zostały przeprowadzone szeroko zakrojone czynności śledczych i prokuratury, które mają pomóc w rozwikłaniu tej sprawy.

Miejsce zdarzenia: Bielsko-Biała, ul. Goleszowska 4

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.