Wiadomości
- 5 lipca 2018
- wyświetleń: 6926
BKS rozpocznie kolejny sezon w okręgówce! Problemy finansowe klubu
Mimo korzystnego sportowego wyniku na koniec sezonu 2017/2018, dzięki któremu pierwsza drużyna BKS Stal utrzymała się w III lidze, w kolejnym sezonie bialski klub nie przystąpi do trzecioligowych rozgrywek. Wszystko z uwagi na złą kondycję finansową klubu.

Treść komunikatu Zarządu Bialskiego Klubu Sportowego "Stal":
"Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” podjął bolesną decyzję, uwarunkowaną tylko i wyłącznie bardzo ciężko sytuacją finansową klubu, o wycofaniu naszej drużyny piłkarskiej z III ligi i zgłoszenie zespołu do rozgrywek ligi okręgowej."
ZOBACZ TAKŻE
BKS Stal Bielsko-Biała zapewnia sobie udział w barażach o LOTTO Superligę
Gorący tematKapitalny wysęp tenisistów stołowych BKS Stal. Awans w Pucharze Polski i komplet zwycięstw
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Gorący temat"Górale" wygrywają z Sandecją. Podbeskidzie wraca na zaplecze Ekstraklasy!
Półfinał baraży. Po zaciętym meczu Podbeskidzie wygrywa ze Śląskiem II Wrocław 2:1
Gorący tematCo najmniej jeden mecz Polek w Bielsku-Białej podczas MŚ U-20 kobiet 2026
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









