bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 lipca 2018
  • wyświetleń: 6827

Rozbudowa Międzyrzeckiej zakończy się w czwartym kwartale 2018 roku

Trwa realizacja rozpoczętych w 2017 roku robót budowlanych na ul. Międzyrzeckiej. Zakończenie całości robót planowane jest na IV kwartał 2018 roku.

międzyrzecka
Rozbudowa ul. Międzyrzeckiej zakończy się w czwartym kwartale 2018 roku · fot. MZD Bielsko-Biała


Zakończone zostały roboty na rondach po północnej i południowej stronie drogi ekspresowej S-52. Na odcinku ul. Międzyrzeckiej, od ronda przy ul. ks. Józefa Londzina do ronda przy ul. Jana Sobieskiego, trwają prace wykończeniowe (budowa chodników, ścieżek rowerowych, humusowanie). Do wykonania pozostała także ostatnia warstwa nawierzchni z betonu asfaltowego.

Na pozostałym odcinku ul. Międzyrzeckiej (od ronda przy ul. Jana Sobieskiego do ul. Dworcowej) wprowadzono ruch jednokierunkowy i odcinkami prowadzone są m.in. roboty związane z wykonaniem rozbiórki istniejącej nawierzchni, wykonaniem kanalizacji deszczowej oraz wykonaniem nowych warstw konstrukcji nawierzchni.

międzyrzecka
Rozbudowa ul. Międzyrzeckiej zakończy się w czwartym kwartale 2018 roku · fot. MZD Bielsko-Biała


Trwają także prace związane z budową wiaduktu - wykonano ustrój nośny obiektu oraz realizowane są roboty betonowe. Kontynuowana jest także budowa nowego odcinka ul. Międzyrzeckiej wraz z rondem na skrzyżowaniu z ul. Cieszyńską.

Zakończenie całości robót na ul. Międzyrzeckiej planowane jest na IV kwartał 2018 r.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.