bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lipca 2018
  • 3 lipca 2018
  • wyświetleń: 10992

[ZDJĘCIA] Dachowanie na Sarnim Stoku. Sprawca stracił prawo jazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 lipca kilka minut po godzinie 22:00 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na Rondzie Solidarności zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował.

Dachowanie na Sarnim Stoku - 2.07.2018 · fot. nadesłane przez czytelnika


W związku z tym zdarzeniem interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uczestnikom została udzielona pomoc medyczna, ale na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało.

Ford Mondeo jechał od strony osiedla Sarni Stok. Kierowca zamierzał skręcić w lewo. Na środku skrzyżowania zderzył się z Fordem Fiestą, który poruszał się w stronę centrum Bielska-Białej. Kierowcy obu pojazdów twierdzą, że mieli zielone światło. W toku policyjnych czynności ustalono, że to 31-letni kierowca Forda Mondeo wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z Fordem Fiesta, którego prowadziła 31-letnia kobieta.

Policjanci zatrzymali sprawcy prawo jazdy i skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie - poinformowała nasz portal podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Utrudnienia na Rondzie Solidarności, które notabene jest rondem tylko z nazwy, trwały do północy.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj