Wiadomości

  • 2 marca 2012
  • 18 marca 2012
  • wyświetleń: 3385

Spektakl "Zamknięty świat"

Za nami:

18 marca (niedziela) Bielskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Zamknięty świat" z udziałem Krystyny Sienkiewicz, Zofii Czerwińskiej, Anny Dereszowskiej, Rafała Cieszyńskiego i Dariusza Taraszkiewicza. Spektakl odbędzie się o godzinie 16.00 i 19.00.

spektakl Zamknięty świat
18 marca, Spektakl "Zamknięty świat" w BCK · fot. Teatr finestra


Kłamstwo w kłamstwie i intryga w intrydze - tak w skrócie można określić tę, dziejącą się w czterech ścianach, komedię. Dodatkowo na scenie obserwujemy rozbrajający śmiechem pojedynek dwóch gigantek polskiej sceny rozrywkowej: Krystyny Sienkiewicz, wcielającej się w postać ekscentrycznej staruszki i Zofii Czerwińskiej - miłującej się w darciu kotów sąsiadki.

Lucyna (Krystyna Sienkiewicz), przemiła singielka na emeryturze, by zabić nudę wymyśla sposób na towarzystwo nie do końca lubianej koleżanki. Sprytnie wykorzystując swoją starczą nieudolność, nieświadomie wplątuje siebie, znerwicowaną córkę Antoninę (Anna Dereszowska), Filipa (Rafał Cieszyński) - syna lekkoducha, maczającego swoje nieskażone pracą rączki w brudnych interesach - oraz tajemniczego bezdomnego w historię, której finałem są… fajerwerki Palermo odpalone wraz z mężem nieboszczykiem na kilkanaście godzin przed nocą sylwestrową.

Bilety w cenie 70 zł.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj