Wiadomości

  • 29 lutego 2012
  • 13 marca 2012
  • wyświetleń: 3317

Spektakl "Bożyszcze kobiet"

Za nami:

Spektakl "Bożyszcze Kobiet" w reżyserii Cezarego Morawskiego, z udziałem Piotra Gąsowskiego, Hanny Śleszyńskiej, Anny Dereszowskiej oraz Anny Modrzejewskiej zagości na scenie Domu Muzyki. Spektakl będzie można zobaczyć 13 marca o godzinie 17.30.

spektakl Bożyszcze kobiet


Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo?

Bilety w cenie 80 i 70 zł. Zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 531531003. Sprzedaż indywidualna w kasie BCK.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj