bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 9324

Budynek byłej komendy oficjalnie przekazany władzom miasta

W bielskiej komendzie odbyła się dzisiaj uroczysta zbiórka, w której uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia. Wizyta wiceszefa śląskiego garnizonu powiązana była z oficjalnym przekazaniem budynku byłej komendy miejskiej przy ul. Rychlińskiego 17, na rzecz władz miasta.

Miasto oficjalnie przejęło budynki po starej komendzie - 30.05.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


W wizyta insp. Piotra Kuci powiązana była z oficjalnym przekazaniem budynku byłej komendy przy ul. Rychlińskiego 17, na rzecz władz miasta. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Mienia Gminnego i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Igor Kliś, podpisali stosowne porozumienie w tej sprawie.

Przypominamy, że zgodnie z planami miasta, stara komenda przy ulicy Rychlińskiego zostanie zburzona, a na jej miejscu powstanie parking. Będzie służył przede wszystkim kibicom, którzy narzekają na brak miejsc postojowych przy stadionie miejskim.

We wrześniu ubiegłego roku Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na wykonanie pełnozakresowej, pełnobranżowej i kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej budowy parkingu oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót objętych dokumentacją. W zamówieniu publicznym wzięła udział tylko jedna firma. EC Industria z Piątkowiska wyceniła zaprojektowanie parkingu na kwotę 198 tys. złotych. Pracownia projektowa dostała dziewięć miesięcy na wywiązanie się z zamówienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.