Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5608

Dzisiaj losowanie nagród w loterii promocyjnej miasta

Za nami:

W ramach Dni Bielska-Białej, 1 czerwca o godz. 19.00 na pl. Ratuszowym odbędzie się losowanie nagród w loterii promocyjnej "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej".

Dni Bielska-Białej (dzień pierwszy) - 02.06.2017
Losowanie odbędzie się podczas piątkowego koncertu w ramach Dni Bielska-Białej · fot. Lucjusz Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Do loterii można było zgłaszać się do 6 maja - elektronicznie poprzez stronę internetową loterii lub wrzucając papierowy formularz do urny znajdującej się na terenie Urzędu Miejskiego.

Do wygrania jest wiele cennych nagród. Nagroda główna to samochód osobowy marki FIAT 500. Pozostałymi nagrodami w loterii są:
  • 3 skutery marki Kymco Agility City 125
  • 3 rowery miejskie marki Merida Crossway 20-D
  • 4 smartphone’y marki Xiaomi Redmi Note 4 32 GB
  • 5 robotów marki Bosch MCM 68885
  • 10 karnetów na pływalnię AQUA o wartości 200,00 zł
  • 10 voucherów na przejazd dwukierunkowy dla czterech osób „Koleją Linową Szyndzielnia”
  • o wartości 100,00 zł,


Losowanie nagród odbędzie się tuż przed koncertem zespołu Golec uOrkiestra. Wyniki losowania, tj. imię oraz nazwa ulicy zamieszkania laureata, a także unikatowy nr zgłoszenia laureata będą na bieżąco podawane w trakcie losowania oraz będą opublikowane na stronie internetowej loterii: www.loteriabb.pl, a także na stronie internetowej organizatora: www.smolar.pl. Wyniki losowania dostępne będą w okresie od dnia 4 czerwca do dnia 9 lipca 2018 r.

Laureaci nagród zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie w dniach 4, 5 oraz 6 czerwca na numer kontaktowy, który podany został przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym do loterii - w związku z tym obecność na losowaniu nie jest obowiązkowa.

Przypominamy, że głównym celem organizowanej loterii jest przekonanie mieszkańców do składania deklaracji podatkowej PIT właśnie w Bielsku-Białej, gdzie na co dzień korzystają z infrastruktury komunalnej, szkół, przedszkoli, szpitala itp. Dzięki temu część podatku dochodowego trafia do budżetu miasta i będzie mogła być przeznaczona na realizację inwestycji i przedsięwzięć wspierających rozwój Bielska-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.