bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2018
  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 10699

[WIDEO, ZDJĘCIA] Klimaszewski chce zostać następcą prezydenta Krywulta

Na konwencji Koalicji Obywatelskiej, którą w wyborach samorządowych tworzą partie Platforma Obywatelska i Nowoczesna, przedstawiono wspólnych kandydatów obu ugrupowań na prezydentów miast województwa śląskiego. W katowickim Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym oficjalnie zaprezentowano kandydata na prezydenta Bielska-Białej, którym został Jarosław Klimaszewski.W konwencji Koalicji Obywatelskiej wzięli udział m.in. szefowie obu partii - Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer, parlamentarzyści, samorządowcy oraz sympatycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Zanim przedstawiono sylwetki poszczególnych kandydatów, liderzy partii oraz liderzy regionów symbolicznie podpisali deklarację współpracy w województwie śląskim.

Sylwetkę Jarosława Klimaszewskiego w kilku słowach przedstawił poseł Platformy Obywatelskiej Borys Budka. - Chciałbym przedstawić osobę, która od 2006 roku jest aktywnym samorządowcem. To menadżer, którego umiejętności są wykorzystywane w jednej z największych spółek w regionie. To osoba otwarta, społecznik, który od wielu lat pokazuje, że Bielsko-Biała jest jego małą ojczyzną - mówił o Jarosławie Klimaszewskim.

W swoim krótkim wystąpieniu kandydat na prezydenta Bielska-Białej zaznaczył, że przez 12 ostatnich lat, współpracując z obecnym prezydentem miasta i mieszkańcami, dokonano wielu pozytywnych zmian.

Konwencja PO i Nowoczesnej. Jarosław Klimaszewski kandydatem koalicji na prezydenta Bielska-Białej - 29.05.2018 · fot. bielsko.info


- Miło mi, kiedy ktoś dowiadując się o mieście, z którego pochodzę, mówi same pozytywy o Bielsku-Białej, że to fajne miasto i super się rozwija. Czasami czuć nawet zazdrość. Dlatego podjąłem się tego wyzwania, aby to się nie zmieniło, aby kontynuować zrównoważony rozwój naszego miasta - mówił Jarosław Klimaszewski.

W rozmowie z naszym portalem lider PO w Bielsku-Białej potwierdził, że otrzymał poparcie od ustępującego prezydenta Jacka Krywulta.

Zapis relacji na żywo:Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.