Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 maja 2018
  • wyświetleń: 17299

[ZDJĘCIA] Pożar dachu budynku jednorodzinnego przy Łowieckiej

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, który wybuchł około godziny 20:00 przy ul. Łowieckiej w Bielsku-Białej. Najprawdopodobniej od uderzenia pioruna, zapalił się dach budynku jednorodzinnego.

Pożar dachu budynku jednorodzinnego przy Łowieckiej - 27.05.2018 · fot. czytelnik Tomasz


Sytuacja była groźna. Spłonęła duża część dachu i poddasza budynku jednorodzinnego. Kwadrans przed godziną 21:00 od Oficera Dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, dowiedzieliśmy się, że sytuacja nie została jeszcze opanowana i strażacy ciągle walczą z ogniem. Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę. Następnie strażacy rozpoczęli rozbiórkę części dachu i przelewanie pogorzeliska.

Straty wstępnie można szacować w dziesiątkach tysięcy złotych, jednak dzięki wysiłkom strażaków udało się uratować mienie o dużej wartości. Dokładną przyczynę powstania pożaru ustalą policjanci. Wstępnie wiadomo, że przyczyną najprawdopodobniej było uderzenie pioruna.

Miejsce zdarzenia: Bielsko-Biała, ul. Łowiecka

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.