Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2012
  • wyświetleń: 2478

Chuligani wybili okna w kamienicy

Dwóch bielszczan wybiło kilka szyb w oknach kamienicy przy ul. Sobieskiego. Pijani chuligani zostali zatrzymani chwilę po zdarzeniu przez policjantów. Wpadli dzięki czujności jednego z mieszkańców, który widząc wandali natychmiast zawiadomił policję.

Do zdarzenia doszło tuż przed 6.00. 18-latek i jego o cztery lata starszy kolega najprawdopodobniej wracali z suto zakrapianej alkoholem imprezy.

W pewnym momencie chwycili do ręki kamienie i wybili kilka szyb w oknach dwóch mieszkań. Zauważył ich świadek, który przekazał swoje spostrzeżenia na numer alarmowy policji.

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol, który zatrzymał wandali. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1,5 - 2 promil alkoholu. Zatrzymani zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień.

Policjanci przesłuchują pokrzywdzonych mieszkańców kamienicy i ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Właściciele oszacowali straty spowodowane przez chuliganów na kwotę blisko tysiąca złotych. Za przestępstwo to grozi im do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.