Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 5057

[ZDJĘCIA] Potrącenie rowerzystki w Hałcnowie. Kierująca jej nie widziała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 maja około godziny 17:20 w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia. W rejonie Bazyliki w Hałcnowie kierująca Fiatem potrąciła rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Potrącenie rowerzystki w Hałcnowie - 25.05.2018 · fot. Bielskie Drogi


Kobieta prowadząca Fiata Pandę tłumaczyła nam, że wyjechała z cienia i nie zauważyła rowerzystki. Ta poruszała się najprawdopodobniej prawidłowo prawą krawędzią ruchu w stronę centrum Bielska-Białej. Siła uderzenia była stosunkowo duża. Jak tłumaczyli świadkowie, rowerzystka została dosłownie wyrzucona w powietrze i upadła na krawędzi jezdni i chodnika. Po upadku straciła przytomność, którą odzyskała dopiero po kilku minutach.

Ranna trafiła do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczają funkcjonariusze prewencji. Patrol wypadkowy powinien pojawić się niebawem. Funkcjonariusze będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo jak długo mogą potrwać utrudnienia.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.