Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 4007

[ZDJĘCIA] Policjanci z Kobiernic zatrzymali podejrzanych o pobicie

Policjanci z Kobiernic zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o dotkliwie pobicie właściciela jednej z prywatnych firm w powiecie bielskim i uszkodzenie jego samochodu. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

Policjanci z Kobiernic zatrzymali podejrzanych o pobicie · fot. KMP Bielsko-Biała


Ojciec wraz z dwoma synami, wtargnęli na prywatną posesję 50-letniego mężczyzny. Najstarszy z mężczyzn zażądał zapłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę. W prywatnej firmie przepracował zaledwie pół dnia, po czym opuścił stanowisko i już więcej nie pojawił się w pracy. Kiedy mężczyzna odmówił, napastnicy zaatakowali go i dotkliwie pobili pałką teleskopową. Zdewastowali też jego samochód, powodując szkody w wysokości blisko 2 tysięcy zł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci, chwilę później, zatrzymali 52-letniego ojca i jego dwóch synów wieku 24 i 27 lat, podejrzanych o te przestępstwa. Śledczy ustalili, że to najmłodszy z nich w czasie ataku posługiwał się pałką teleskopową i pobił nią pokrzywdzonego.

Jednocześnie mężczyzna ten kierował Nissanem mimo orzeczonego wobec niego sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Grozi mu do 8 lat za kratami. Jego dwaj krewni odpowiedzą za udział w pobiciu 50-latka i uszkodzenie jego samochodu marki Fiat, za co mogą trafić do więzienia na najbliższe 5 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki ponad 3 promili alkoholu.

Zatrzymani mężczyźni byli w przeszłości notowani za przestępstwa przeciwko życiu. Wszyscy trzej są już po zarzutach. Żywiecki sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.