bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2018
  • 26 maja 2018
  • wyświetleń: 8899

[WIDEO] P. Drabek przedstawiony jako kandydat na prezydenta miasta

Dziś przed bielskim ratuszem odbył się briefing prasowy Prawa i Sprawiedliwości z udziałem polityków Prawa i Sprawiedliwości i Porozumienia. Szef bielskich struktur partii, wiceminister Stanisław Szwed, przestawił Przemysława Drabka jako kandydata PiS-u na prezydenta Bielska-Białej.Przemysław Drabek został oficjalnie przestawiony mediom jako kandydat na prezydenta Bielska-Białej. - Decyzja potwierdzająca moją kandydaturę na prezydenta Bielska-Białej to dla mnie duże zobowiązanie i zadanie. Zadanie wygrania wyborów, otwarcia drzwi urzędu dla obywateli miasta Bielska-Białej, przedstawienia realnych propozycji i dokonania dobrej zmiany - mówił w swoim wystąpieniu kandydat PiS-u na prezydenta miasta.

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydata na prezydenta miasta - 25.05.2018 · fot. bielsko.info


Od wielu miesięcy spekulowano, że to właśnie wiceprzewodniczący Rady Miejskiej po raz drugi będzie ubiegał się o fotel prezydenta miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W poprzednich wyborach samorządowych Przemysław Drabek osiągnął niespełna 23-procentowe poparcie bielszczan.

Przemysław Drabek ma 38 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Od 2006 roku pełni funkcję radnego Rady Miejskiej. W 2010 roku został jej wiceprzewodniczącym i tę funkcję pełni do dnia dzisiejszego. W 2016 roku został dyrektorem ds. rozwoju spółki Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki w Katowicach. Od 2017 roku pełni funkcję członka Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Katowicach.

Zapis relacji na żywo:Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.