bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2018
  • 26 maja 2018
  • wyświetleń: 16747

Jarosław Klimaszewski kandydatem na prezydenta miasta!

Jarosław Klimaszewski zostanie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta miasta Bielska-Białej! Oficjalnie kandydatura szefa struktur bielskiej PO ma zostać przedstawiona podczas konwencji "Koalicji Obywatelskiej", która odbędzie się we wtorek 29 maja w Katowicach.

krywult, klimaszewski
Jarosław Klimaszewski kandydatem na prezydenta miasta! · fot. bielsko.info


Informacja jest potwierdzona u samego źródła. Dziś rano w rozmowie z naszym portalem Jarosław Klimaszewski potwierdził, że w najbliższy wtorek na konwencji "Koalicji Obywatelskiej", którą tworzy Platforma Obywatelska i Nowoczesna, zostanie przedstawiony jako kandydat na prezydenta Bielska-Białej.

- Ostatnie 12 lat to dobry czas dla Bielska-Białej. Nie jest to moja zasługa, ale będę chciał kontynuować rozwój naszego miasta - mówi Jarosław Klimaszewski.

Jak można się domyślać start Jarosława Klimaszewskiego w wyścigu o fotel prezydenta miasta oznacza, że Jacek Krywult nie będzie ubiegał się o reelekcję. - O oficjalne stanowisko Jacka Krywulta trzeba pytać prezydenta, ale każdy kojarzący fakty może znać już odpowiedź na to pytanie - tłumaczy przewodniczący Rady Miejskiej.

Jarosław Klimaszewski tłumaczy, że nie zamierza jeszcze ruszać z kampanią wyborczą, jak niektórzy z kandydatów na prezydenta miasta. - Prezes Państwowej Komisji Wyborczej wezwał do zaprzestania prowadzenia kampanii. Ja się będę tego trzymał. Myślę, że wygra siła argumentów - kończy Jarosław Klimaszewski.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.