Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 maja 2018
  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 4344

Trwają Juwenalia Podbeskidzia. Tym razem bez plenerowych koncertów

Za nami:

Bez barwnego korowodu studentów i koncertów plenerowych. W tym roku, ze względu na ograniczone środki finansowe, święto bielskich studentów nie jest tak huczne, jak bywało w minionych latach.

Juwenalia Podbeskidzia 2017: koncert Happysad - 26.05.2017
Juwenalia Podbeskidzia 2017: koncert Happysad - 26.05.2017 · fot. bielsko.info


W tym roku wszystkie imprezy odbywają się w Klubie Miasto przy placu Adama Mickiewicza. Studenckie świętowanie rozpoczął w miniony wtorek stand-up. W środę w Klubie Miasto studenci mogli zaprezentować swoje wokalne umiejętności w trakcie juwenaliowego karaoke.

Główne wydarzenia rozpoczną się w czwartek 24 maja. Tego dnia o godzinie 19.00 na scenie Klubu Miasto wystąpią Letni, Chamski Podryw i Chwytak & DJ Wiktor.

Dzień później, w piątek 25 maja, w Klubie Miasto wystąpi Rasmentalism, DJ OG, Oxon, Pueblos i Luks. Tegoroczne Juwenalia Podbeskidzia zakończą koncerty artystów związanych z naszym miastem. Na scenie Klubu Miasto wystąpi zespół Akurat i Gooral.

Początek wszystkich imprez o godzinie 19.00.

juwenalia

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.