Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 16278

Pożegnania Ikarusów nie będzie. Impreza została odwołana

7 lipca z inicjatywy grupy miłośników komunikacji miejskiej miało odbyć się pożegnanie autobusów przegubowych marki Ikarus. Wysłużone pojazdy w tym roku znikną z ulic Bielska-Białej. Niestety impreza nie dojdzie do skutku.

mzk, ikarus
Pożegnania Ikarusów nie będzie. Impreza została odwołana · fot. bielsko.info


- Niestety otrzymaliśmy bardzo złą wiadomość. Z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni do odwołania imprezy pożegnania. Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie i przepraszamy za zaistniałą sytuacje - poinformowali organizatorzy "Pożegnania Ikarusów w Bielsku-Białej".

Choć organizatorzy wydarzenia nie poinformowali o powodach odwołania imprezy, w Internecie pojawiły się sygnały, że zgody na użyczenie autobusu nie wyraził Miejski Zakład Komunikacyjny. Okazuje się, że to bezpodstawne zarzuty.

- Do MZK w Bielsku-Białej nie wpłynęła do chwili obecnej żadna korespondencja od organizatorów imprezy pn. "Pożegnanie Ikarusów w Bielsku-Białej - informuje biuro zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej

Autobusy węgierskiej marki będą jeszcze eksploatowane co najmniej do października 2018 roku.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.