Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 9247

Robert Biedroń entuzjastycznie przywitany w Bielsku-Białej!

W miniony piątek prezydent Słupska spędził niemalże cały dzień w Bielsku-Białej. Na koniec wizyty w naszym mieście Robert Biedroń spotkał się z bielszczanami.

biedroń
Robert Biedroń i Roman Nehrebecki · fot. FB Robert Biedroń


Robert Biedroń, który przyjechał promować swoją książkę dla dzieci "włącz DEMOkrację”, odwiedził m.in. Studio Filmów Rysunkowych, w którym spotkał się z pierwowzorem Lolka, Romanem Nehrebeckim.

Prezydent Słupska uczestniczył również w wydarzeniach odbywających się tego dnia na placu Bolesława Chrobrego. Razem z wiceprezydentem Bielska-Białej Przemysławem Kamińskim wziął udział w akcji "Namaluj swoje marzenia". Robert Bieroń testował również elektryczne skutery, które na placu prezentowała firma JadeZabiore.

Na koniec dnia prezydent Słupska w Auli Towarzystwa Szkolnego im. M.Reja spotkał się z mieszkańcami Bielska-Białej. Robert Biedroń poruszał wiele tematów ogólnopolskich, ale również i lokalne - m.in. namawiał uczestników spotkania do założenia własnego komitetu wyborczego i wystartowania w tegorocznych wyborach samorządowych.

Loading...

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.