bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2018
  • wyświetleń: 6173

[ZDJĘCIA] Zderzenie na wiadukcie. Dwie osoby ranne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 23 maja około godziny 16:30 na ulicy Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Na wiadukcie prowadzącym nad ulicą Piekarską, zderzyły się cztery samochody. Droga została zablokowana. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zderzenie czterech pojazdów na Wyzwolenia - 23.05.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Nieoficjalnie wiadomo, że do zdarzenia doprowadził kierowca dostawczego Forda, który najechał na stojące w korku samochody: Audi, Volkswagena i Toyotę. Tutaj okoliczności nie są do końca jasne. Najprawdopodobniej wcześniej pomiędzy tymi pojazdami doszło do zderzenia. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Niezbędne jest wykonanie wszystkich pomiarów na drodze i przeprowadzenie szczegółowych oględzin czterech samochodów. Na czas tych działań ulica Wyzwolenia w stronę skrzyżowania z ulicą Niepodległości została zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19:00. Policja wytyczyła objazdy.

AKTUALIZACJA 18:20 - Droga została częściowo odblokowana. Ruch obywa się prawym pasem. Niebawem utrudnienia powinny się zakończyć, ponieważ wszystkie samochody są już na lawetach.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj