Wiadomości

  • 8 marca 2012
  • 31 marca 2012
  • wyświetleń: 4079

Koncert Marcina Wyrostka w BCK

Za nami:

31 marca (sobota) w Bielskim Centrum Kultury wystąpi Marcin Wyrostek, najbardziej rozpoznawalny polski akordeonista oraz zwycięzca programu Mam Talent. Początek koncertu o godzinie 18.00.

Marcin Wyrostek
Koncert odbędzie się w ramach albumu Marcina Wyrostka i zespołu Coloriage


Koncert odbędzie się w ramach wydanego 15 listopada 2011 r albumu Marcina Wyrostka i zespołu Coloriage.

„Coloriage“ po francusku oznacza „kolorować, malować”... i taka właśnie jest muzyka zespołu Marcina - pełna emocji, brawurowa, wielobarwna. Muzycy opracowali kompozycje klasyczne i standardy jazzowe. Inspiracją była dla nich także muzyka ludowa.

Płyta zabiera słuchacza w muzyczną podróż po wielu rejonach świata, w tym bałkańskich, cygańskich, latynoamerykańskich... Oprócz znanych utworów takich jak „Libertango” czy „Besame Mucho” na płycie znalazły się również autorskie kompozycje Coloriage. Do jednego z utworów - „Jovano, Jovanke” muzycy zaprosili Kayah.

Członkowie Coloriage współpracują ze sobą już od ponad 6 lat. Zespół był w tym czasie wielokrotnie zapraszany na międzynarodowe festiwale muzyczne na całym świecie. Ich muzyka łamie wszelkie bariery czasowe, językowe i geograficzne - trafia do serc ludzi na całym świecie.

Zespół tworzą: Marcin Wyrostek - akordeon, Mateusz Adamczyk - skrzypce, Piotr Zaufal - bas, Krzysztof Nowakowski - instrumenty perkusyjne.

Bilety w cenie: 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj