Wiadomości

  • 26 lutego 2012
  • wyświetleń: 3956

"Testosteron" w Teatrze Polskim

Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza na spektakl w reżyserii Waldemara Patlewicza "Testosteron". Spektakl odbędzie się o godzinie 19.00.

Testosteron
Kadr ze spektaklu "Testosteron" · fot. Tomasz Wójcik


Testosteron to błyskotliwa komedia o współczesnych mężczyznach. Ślub jednego z nich, a właściwie sakramentalne... "nie" jakie słyszy od swojej wybranki jest pretekstem do analizy "samczej" natury. Związki z kobietami relacjonowane przez bohaterów pokazują niezwykle barwny obraz męskiego świata.

Prapremiera tej komedii w 2002 roku w warszawskiej Montowni została odebrana jako męska odpowiedź na Dzienniki Bridget Jones. Sztuka Saramonowicza - znanego także jako scenarzysta filmowy (Pół serio, Ciało) - stała się repertuarowym przebojem. W pierwszym sezonie obejrzało ją na ponad 100 przedstawieniach 30 tysięcy widzów. To chyba największy sukces frekwencyjny nowego polskiego dramatu.

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

Bilety w cenie: normalny 40zł, ulgowy 30zł, zbiorowy szkolny 17 zł.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj