Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 3257

Strażnicy miejscy kupują nowy furgon za 150 tys. złotych

Trzy firmy są zainteresowane dostawą nowego furgonu dla straży miejskiej w Bielsku-Białej, która w kwietniu ogłosiła przetarg na dostawę nowego pojazdu.

Pojazd ma być przeznaczony do wykonywania przez straż miejską zadań patrolowych i interwencyjnych. W jego wnętrzu wykonywane będą podstawowe czynności służbowe, takie jak: sprawdzanie tożsamości osób, sporządzanie notatek itp. Wykorzystywany również będzie do przewozu osób nietrzeźwych do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym lub do miejsca zamieszkania oraz osób ujętych przewożonych do najbliższego Komisariatu Policji.

Wnętrze pojazdu musi składać się z trzech przedziałów: przedział I - kabina kierowcy, przedział II - przedział osobowy, przedział III - przedział dla osób ujętych. Pojazd musi być przystosowany do przewozu w jego wnętrzu łącznie 6 lub 7 osób, w tym dwóch osób ujętych.

W postępowaniu przetargowym wzięły udział trzy firmy. Najtańsza oferta opiewa na kwotę 148 tys. złotych i mieści się w kwocie, którą straż miejska zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.