Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2018
  • 16 maja 2018
  • wyświetleń: 2079

Agencja Rozwoju Regionalnego pokaże swoje laboratorium 3D

Za nami:

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich na dzień otwarty FabLabu w środę, 16 maja 2018 roku w godzinach 12:00-16:00.

fablab
Sprzęt do druku 3D w FabLabie · fot. fablab24.pl


ARR S.A. zaprasza do odkrycia świata modelowania przestrzennego od pomysłu aż po wydruk 3D. W laboratorium FabLab można spotkać się ze specjalistą w tym zakresie, znaleźć odpowiedzi na pytania, przyjrzeć się procesowi kreowania trójwymiarowego projektu przy pomocy specjalistycznego oprogramowania i procesowi wydruku na drukarkach 3D.

Można również zasięgnąć informacji jak samodzielnie można stworzyć własne laboratorium 3D i jak zaprojektować obiekt do druku korzystając z nieodpłatnych źródeł w internecie. Cala wiedza przedstawiana jest w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Wydarzenie jest odpowiednie również dla dzieci w wieku szkolnym.

Laboratorium zostało uruchomione przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej w marcu 2014 roku jako pierwsze tego typu w południowej Polsce. W czerwcu zeszłego roku FabLab został przeniesiony z Beskidzkiego Inkubatora Technologicznego do siedziby głównej Agencji, zakupiony został również nowy sprzęt w ramach projektu FabLabNet współfinansowanego ze środków programu Interreg Europa Środkowa Unii Europejskiej.

Więcej informacji o FabLabie można znaleźć na stronie internetowej www.fablab24.pl oraz www.arrsa.pl. Adres FabLabu: ul. Cieszyńska 365, 43-300 Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.