Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2018
  • wyświetleń: 10224

[ZDJĘCIA] Zamknięto drogę! Znów znaleziono niewybuch w Rudzicy

Znaleziska dokonali dziś około godziny 9:30 pracownicy firmy budowlanej w Rudzicy. Podczas prac ziemnych na rogu Strumieńskiej i Międzyrzeckiej znaleziono niewybuch. Niebezpieczny ładunek pochodził najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej i ma około 50cm długości.

Znaleziono niewybuch w Rudzicy - 15.05.2018 · fot. sid / bielsko.info


Na miejsce skierowano policyjnego pirotechnika, który zabezpieczył pocisk moździerzowy z okresu II wojny światowej. O odnalezieniu niewybuchu poinformowano już saperów z jednostki wojskowej w Gliwicach, którzy mają w zależności od pilności zgłoszenia, od 24 do 72 godzin na usunięcie zagrożenia. Do czasu ich przyjazdu miejsce znaleziska zabezpieczą policjanci.

Policjanci podobnie jak w dniu wczorajszym organizują objazdy. Róg Strumieńskiej i Międzyrzeckiej w Rudzicy to ruchliwe skrzyżowanie i kierowców czeka zapewne kilka długich godzin utrudnień.

Skrzyżowanie, w którego obrębie znaleziono niewybuch

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.