bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2018
  • wyświetleń: 7043

Policjanci uratowali 30-latka, który chciał popełnić samobójstwo

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali 30-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Udzielili zakrwawionemu mężczyźnie pomocy medycznej i przekazali pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Dzisiaj w nocy policjanci otrzymali informację od partnerki 30-latka. Zaniepokojona kobieta poinformowała, że mężczyzna wysłał jej wiadomość telefoniczną, z której wynikało, że zamierza się targnąć na swoje życie. Mężczyzna miał przebywać w rejonie stacji PKP w Lipniku.

Chwilę później policjanci odnaleźli zakrwawionego 30-latka, który miał liczne rany cięte na nadgarstku. Obrażenia te realnie zagrażały jego życiu. Wraz z nim przebywała jego partnerka. Mundurowi natychmiast udzieli mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Badanie stanu trzeźwości 30-latka dało wynik ponad promila alkoholu. Mężczyzna został otoczony opieką lekarską. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.