bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2018
  • wyświetleń: 3703

[ZDJĘCIA] Interwencja strażaków w budynku wielorodzinnym na Asnyka

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało w poniedziałek, 14 maja około godziny 9:00 przy ul. Asnyka w Bielsku-Białej. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego czuć gaz.

Interwencja Straży Pożarnej przy ul. Asnyka w Bielsku-Białej - 14.05.2018 · fot. sid / bielsko.info


Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu, którego dotyczyło zgłoszenie, nic niepokojącego się nie dzieje. Czujniki nie wykazały ulatniającego się gazu. Jak wyjaśnia Patrycja Pokrzywa z bielskiej straży, zgłaszający zadzwonił do WCPR w Katowicach z prośbą o numer telefonu do gazowni. Gdy wyjaśnił na czym polega problem, ze względu na możliwe zagrożenie wysłano strażaków. Ewentualny wyciek gazu w budynku wielorodzinnym, to potencjalnie bardzo duże zagrożenie i trzeba reagować natychmiast.

Sprawdzono wszystkie mieszkania w pionie, oraz polecono sprawdzenie piecyka przez serwis. Zastępy powróciły do bazy po kilkudziesięciu minutach. W czasie działań ruch na ul. Asnyka obywał się wahadłowo.

Miejsce zdarzenia: Bielsko-Biała, budynek wielorodzinny przy ul. Asnyka 4

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.