Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • wyświetleń: 2449

W piątek zostanie rozegrany turniej, któremu patronuje sam Neymar!

Za nami:

W najbliższy piątek (11 maja) turniej Neymar Jr’s Five zawita do Bielska-Białej. Rozgrywki zainaugurują trasę, na której znajduje się 12 polskich miast. Na boiskach zmierzą się pięcioosobowe drużyny, dynamiczne mecze w nietypowym formacie będą trwały nie więcej niż dziesięć minut, a najlepsze ekipy awansują do ogólnopolskiego finału. Zawody zostaną rozegrane na Orliku znajdującym się przy ulicy Słowackiego 27b. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 17:00.

neymar
W piątek zostanie rozegrany turniej, któremu patronuje sam Neymar! · fot. materiały prasowe


Neymar Jr’s Five nie bez powodu nazywany jest najdynamiczniejszym turniejem piłkarskich piątek. Mecze będą rozgrywane równolegle na dwóch boiskach ustawionych w poprzek orlika. Bramki wielkości hokejowych wydrążone są w specjalnych bandach. Unikatowym zasadom przewodzi złota reguła "tracisz bramkę, tracisz zawodnika" - w meczu zwycięża drużyna, która wykluczy wszystkich rywali.
Na liście startowej zapisanych jest już 20 drużyn, ale wciąż można się zarejestrować! Wystarczy namówić kumpli i zgłosić skład na stronie www.neymarjrsfive.com

W zawodach jest o co walczyć! Lokalny zwycięzca otrzyma voucher o wartości 1000 zł ufundowany przez partnera turnieju sklep piłkarki R-GOL.com. A Mistrz Polski wyłoniony w czasie warszawskiego finału (09.06 - kwalifikują się 2 najlepsze ekipy z każdego miasta i 3. miejsca z najlepszym bilansem bramkowym) poleci reprezentować nasz kraj w Brazylii. Światowe finały Neymar Jr’s Five 2018 odbędą się w brazylijskim Praia Grande (21.07) a udział wezmą w nim uczestnicy z 61. państw, z 5. kontynentów.

Istnieje również inny sposób, aby zobaczyć brazylijskie rozgrywki, zdobyć piłkę z autografem gwiazdy PSG, spotkać samego Neymara Jr., a nawet zagrać z nim w jednej drużynie! Na sklepowych półkach pojawiła się puszka Red Bull’a z wizerunkiem piłkarza. Wraz z nią uruchomiono loterię paragonową z wyżej wymienionymi nagrodami, więcej informacji na stronie: www.redbullneymar.pl/

Od marca trwa też Instagram’owy konkurs #neymarjrsteam na tworzenie filmów i zdjęć pokazujących nie tylko piłkarski talent, ale i umiejętności motywujące zespół! W drużynie marzeń można zająć miejsce na płycie boiska - jako gracz, bądź przy linii bocznej - jako wparcie mentalne drużyny. Najlepsze zgłoszenia zostają wybierane co miesiąc, konkurs trwa do 24 czerwca.

Neymar Jr's Five - kwalifikacje, Bielsko-Biała: piątek (11.05), Orlik, ul. Słowackiego 27b.
Rozpoczęcie turnieju o godz. 17:00. Otwarcie biura zawodów o 16:00.


ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.