Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • wyświetleń: 5972

26-letni kierowca potrącił dwie nastolatki. Był nietrzeźwy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali kierującego Oplem, który potrącił dwie 14-latki. Badanie alkomatem wykazało, że 26-letni sprawca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jedna z potrąconych dziewczyn trafiła do szpitala. Na szczęście piesze nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości sprawcy grozi teraz do 2 lat więzienia.

Do zdarzenie doszło wczoraj tuż po 20.00 w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej. Z ustaleń wynika, że 26-letni kierujący Oplem Astrą, w czasie manewru skrętu w prawo, wjechał na chodnik, gdzie potrącił dwie 14-latki. Jedna z poszkodowanych została przewieziona do szpitala. Na szczęście piesze nie odniosły poważnych obrażeń ciała.

Policjanci zatrzymali 26-latka. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Stracił już prawo jazdy. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.