Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 3647

Fontanny miejskie w kiepskim stanie. Nikt nie chce ich remontować

Kilka tygodni temu informowaliśmy o wymagającej remontu fontannie Neptuna na bielskim Rynku. Okazuje się, że nie tylko ta fontanna w mieście wymaga remontu. Urząd Miejski ogłosił przetarg na wyremontowanie trzech miejskich fontann, jednak żadna firma nie wzięła udziału w konkursie.

fontanna rynek
Fontanny miejskie w kiepskim stanie. Nikt nie chce ich remontować · fot. bielsko.info


Pod koniec kwietnia Urząd Miejski ogłosił przetarg na remont trzech fontann (Neptun, Reksio, Syrenka) oraz wagi miejskiej.

Jak wynika ze specyfikacji przetargowej miasto planuje przeprowadzić gruntowny remont fontann i wagi. Inwestycje obejmują m.in. rozebrane i ponowne ułożenie płyt granitowych, wymianę oświetlenia, a także czyszczenie i impregnację figur Neptuna i Syrenki.

Potencjalni wykonawcy na złożenie ofert mieli czas do 8 maja do godziny 10.00. Niestety żaden wykonawca nie złożył oferty w wynaczonym terminie. Urząd Miejski poinformował, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 100 tys. złotych brutto.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.