bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 2071

Miasto będzie chciało pozyskać środki na energię odnawialną

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zamierza ubiegać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii na potrzeby budynków jednorodzinnych zlokalizowanych na terenie naszego miasta.

fotowoltaika
Miasto będzie chciało pozyskać środki na energię odnawialną · fot. UM Bielsko-Biała


W ramach projektu będzie można uzyskać dotacje w wysokości do 95% do montażu instalacji fotowoltaicznej, instalacji kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Realizacja projektu przyczyni się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery i obniżenia zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców budynków jednorodzinnych, położonych na terenie Bielska-Białej, zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie do wypełnienia ankiety dostępnej na stronie um.bielsko.pl/strona-4128-konsultacje_spoleczne_dotyczace.html. Istnieje również możliwość wypełnienia ankiety elektronicznie pod adresem: www.miastodobrejenergii.pl/ankieta/.]Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej[/url].

Planowany okres realizacji projektu: 2019 - 2020 r.

Realizacja zaplanowanego przedsięwzięcia będzie możliwa pod warunkiem pozyskania przez miasto dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 4.1 Odnawialne źródła energii, poddziałania 4.1.3 Odnawialne źródła energii - konkurs grantowy.

Wypełnienie ankiety jest dobrowolne i nie jest jednoznaczne z naborem do udziału w projekcie. Nabór zostanie ogłoszony w późniejszym czasie.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.