bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2018
  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 10301

[ZDJĘCIA] Pieszy wbiegł wprost pod samochód. Śpieszył się na autobus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 maja około godziny 12:30 na ul. Komorowickiej. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Potrącenie pieszego na ul. Komorowickiej - 8.05.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna chciał zdążyć na autobus, który właśnie podjeżdżał na przystanek. Zdecydował się wbiec na drogę wprost pod koła samochodu dostawczego jadącego ulicą Komorowicką w stronę skrzyżowania z Piłsudskiego. Kierowca tego pojazdu zdołał wyhamować. Niestety w przeciwnym kierunku również poruszał się samochód, który potrącił mężczyznę.

Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Mężczyzna, który został potrącony przez Peugeota, trafił do szpitala. Odniósł obrażenia ciała, ale jego życie nie jest zagrożone.

Policjanci z bielskiej drogówki po ustaleniu szczegółów zdarzenia, podjęli decyzję o ukaraniu pieszego mandatem karnym. Będzie on teraz musiał pokryć koszta naprawy uszkodzonego Peugeota 407.

Potrącenie pieszego na ul. Komorowickiej
Potrącenie pieszego na ul. Komorowickiej - 8.05.2018 · fot. nadesłane przez czytelnika


Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj